Visual

Zin in een sportieve uitdaging in Delft?

Zin in een nieuwe en sportieve uitdaging bij een school voor (voortgezet) speciaal onderwijs in Delft? Kom werken bij de Maurice Maeterlinckschool, waar onderwijs, zorg en ondersteuning samenwerken rondom het kind. Maximaal zelfstandig zijn is continu het doel. Wij zoeken een:

ASSISTENT BEWEGINGSONDERWIJS (WTF 0,4)

(werkdagen: woe en vrij)

Je verzorgt samen met de leerkracht bewegingsonderwijs gymlessen aan onze leerlingen met een beperking (en langdurig zieke leerlingen). Verder draag je bij aan de ontwikkeling van ons bewegingsonderwijs en aan activiteiten van de Maurice Maeterlinckschool.

Wat vragen we?

 • Diploma sport en bewegen (bewegingsagoog), mbo lifestyle, sport en bewegen of vergelijkbare opleiding.
 • Bij voorkeur ervaring in werken met deze doelgroep.
 • Initiatief en zelfstandigheid.
 • Communicatief vaardig zijn en inlevingsvermogen hebben.
 • Fysiek fit zijn.

Wat bieden we?

 • Een enthousiast en betrokken (zelfverantwoordelijk) team.
 • Een school vol boeiende leerlingen.
 • Afwisselend, leerzaam en uitdagend werk.

Salaris en dienstverband

 • Functieschaal 5 (cao PO) met doorgroeimogelijkheden.
 • Tijdelijk voor een jaar met uitzicht op vast.
 • Secundaire arbeidsvoorwaarden conform cao primair onderwijs.

Interesse?

Stuur je sollicitatie (motivatiebrief & CV) uiterlijk 25 april 2024 naar lwismans@resonansonderwijs.nl

We zetten de vacature intern en extern uit.

Procedure

Het sollicitatiegesprek is met de afdelingsdirecteur vso en een collega bewegingsonderwijs. Selectiegesprekken eind mei. Een dag meelopen behoort tot de procedure.

Bekijk hier de vacature in PDF.

De Maurice Maeterlinckschool is onderdeel van Resonans speciaal onderwijs. Resonans biedt speciaal onderwijs en onderwijsondersteuning, waarbij ieder talent telt. De leerling van 4-18 jaar staat bij ons centraal! ‘Wij gaan uit van mogelijkheden en kansen’